شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.

مرکز فروش اسید سولفوریک ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره اسید سولفوریکپخش کنندگان مستقیم اسید سولفوریک ارزان

اسید سولفوریک یا H2So4 محصولی است که در صنایع مختلف دارای کاربردهای بسیار زیادی است. این محصول دارای مشخصات و ویژگی‌ های بسیار خاصی است که آن را از انواع اسیدهای دیگر جدا می ‌کند. مرکز فروش اسید سولفوریک ارزان جهت تامین نیاز عمده صنایع مختلف به این محصول اقدام به ارائه آن با قیمت پایین و کیفیت بالا نموده است و خریداران می ‌توانند در تماس با این مرکز فروش آن را به طور مستقیم و بدون واسطه تهیه کنند.

مرکز فروش اسید سولفوریک ارزان

همه چیز درباره اسید سولفوریک

همه چیز درباره اسید سولفوریک اسید سولفوریک که نام دیگر آن جوهر گوگرد است از جمله اسیدهای بسیار قدیمی با ph حدود 0.5 می باشد. این محصول به شکل مایع بوده و نقطه جوش بالایی دارد همچنین میزان گرانروی آن بسیار زیاد است.

از ویژگی های این محصول می توان به قابلیت بالای حل شدن آن در آب اشاره کرد همچنین در بسیاری از محلول های اسیدی به راحتی حل می شود. واکنش بین آب و اسید سولفوریک به شدت گرما زا می باشد به همین دلیل باید به صورت تدریجی با همدیگر مخلوط شوند.

اسید سولفوریک مایعی به شدت خورنده است و با انواع فلزات واکنش انجام می دهد. میزان سرعت و قدرت واکنش این اسید در دماهای بالا بیشتر است اما هیچ گونه تاثیری بر روی سرب و جیوه ندارد.

از اسید سولفوریک بیشتر در تهیه انواع کود های شیمیایی گوگرد دار استفاده می شود همچنین صنایع مختلف فلزی و معدنی حدود ۴ درصد از کل مصرف اسید سولفوریک تولید شده در جهان را به خود اختصاص داده اند.

پخش کنندگان مستقیم اسید سولفوریک ارزان

پخش کنندگان مستقیم اسید سولفوریک ارزان

پخش کنندگان اسید سولفوریک فله ای غلظت های مختلف این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت ارزان در اختیار انواع صنایع، کارخانه ها و همچنین آزمایشگاه های مختلف شیمیایی قرار می دهند. این پخش کنندگان در همین وب سایت و بخش محصولات انواع این محصول را معرفی نموده و خریداران می ‌توانند از این طریق با این محصول آشنایی پیدا کنند و اسید سولفوریک مورد نظر خود را سفارش دهند.

سفارش از این سایت بسیار راحت است و با چند کلیک بر روی محصول مورد نظر می ‌توان ثبت سفارش آن را انجام داد.

ارتباط با پخش کنندگان از طریق شماره تلفن های موجود در همین سایت نیز امکان پذیر است و خریداران می توانند در تماس مستقیم با این پخش کنندگان از قیمت روز اسید سولفوریک صنعتی مطلع شده و آن را حجم مورد نظر خود را سفارش دهند.

سفارش این محصول به صورت عمده دارای مزیت‌ های بسیار زیادی است از جمله این که صادرات این محصول به دیگر کشورها را به راحتی فراهم می کند و امکان دسترسی به آن با قیمت ارزان در داخل کشور فراهم می شود.

مهندس علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید