شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید اسید سولفوریک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

5 کاربرد مهم اسید سولفوریکقیمت استثنایی اسید سولفوریک تهران

اسید سولفوریک و یا همان جوهر گوگرد که در صنایع مختلفی کاربرد دارد. اسیر سولفویک در واکنش ها هیدروژن، اکسیژن و گوگرد است. اسید سولفوریک جزء اسید های معدنی می باشد که به دور از آتشفشان است و به خاطر اسید معدنی در واکنش با آب کلا آب راجدا می کند. اسید سولفوریک کاربردی در صنعت های دیگر می باشد و اسید سولفوریک تهران شهرت بالایی دارد. مراکز خرید اسید سولفوریک در تهران به روش های مختلفی محصولی با کیفیت را ارائه می دهند.مراکز خرید اسید سولفوریک در تهران

5 کاربرد مهم اسید سولفوریک

5 کاربرد مهم اسید سولفوریک همانطور که می دانید اسیر سولفوریک به دلیل کارایی بالایی که دارد صادراتی می باشد. اسید سولفوریک اصل با هر درصدی از آب حل می شود و در بیشتر مواد شیمیایی نقش اساسی دارد. اگر می خواهید کاربرد مهم اسید سولفوریک را بدانید، در ادامه همراه باشید تا 5 کاربرد مهم اسید سولفوریک را برایتان بازگو کنیم که عبارت اند از:

  1. بیشترین و مهمترین کاربردی که اسید سولفوریک دارد در تهیه کود شیمیایی فسفاته است تولید کود شیمیایی 60 درصد را در بازار به خدا اختصاص داده صنایع معدنی و فلزی حدود 4درصد از صنایع جهانی را به خود اختصاص داده و اسید سولفوریک مال خود کرده است.
  2. اسید سولفوریک در تولید کود سولفات، سولفات آمونیوم، اسید فسفریک کود نرمال و یا همان اصلی به صورت مستقیم از اسید سولفوریک مصرف می گردد.
  3. اسید فسفریک ماده اصلی اسید سولفات و خود مواد اولیه مختلف اسید فسفاته می باشد. موارد کاربردی اسید سولفوریک در صنایع معدنی مانند خارج کردن و یا استخراج مس، اورانیوم، انادیوم و شستشو و آماده سازی فلز برای رنگ کردن و پوشش دادم است.
  4. استخراج و غلیظ کردن سنگ معدن حاوی مس با استفاده از اسید سولفوریک است و کاربرد اساسی دارد. از کاربرد دیگر اسید سولفوریک در ساخت گریس می باشد. اسید سولفوریک به عنوان الکترولیت در باتری های مختلف اسیدی در بیشتر باتری خودرو ها کارایی دارد.
  5. اسید سولفوریک برای تصفیه آب نیز استفاده می شود و کاربرد کلیدی در انواع دستگاه های تصفیه آب دارد.

قیمت استثنایی اسید سولفوریک تهران

قیمت استثنایی  اسید سولفوریک تهران اسید سولفوریک به دلیل اینکه یک مواد معدنی است در کشور ایران کمیاب است به همین خاطر اسید سولفوریک صادراتی در تهران وجود دارد و با قیمت استثنایی می توانید آن را برای کار های مختلف استفاده کنید.

اسید سولفوریک تهران از طریق سایت این فرآورده را به فروش می رساند خریداران می توانند به راحتی این ماده شیمیایی را با قیمت استثنایی بدست آورید و برای مصارف مورد نیاز خود از آن بهرمند شوید. این اسید سولفوریک تمام ویژگی خوب را دارد. اسید سولفوریک تهران به صورت عمده به فروش می رسد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید