شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش اسید سولفوریک مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه که درباره اسید سولفوریک باید بدانیدعرضه مستقیم اسید سولفوریک مرغوب

قیمت فروش اسید سولفوریک مرغوب در درجه ی اول به میزان کیفیت و مرغوبیت آن بستگی دارد که این نوع ماده معدنی با وجود کیفیت عالی با قیمت ارزان و مناسب به فروش می رسد. قیمت فروش این محصول به پارامترهای مختلفی اعم از: نوسانات موجود در بازار، نوع کاربرد و مصرف این محصول، میزان عرضه و تقاضا، روش های خرید و غیره بستگی دارد که تمامی این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول تاثیر مهم و بسزایی دارند.

قیمت فروش اسید سولفوریک مرغوب

آنچه که درباره اسید سولفوریک باید بدانید

آنچه که درباره اسید سولفوریک باید بدانید از اسید های معدنی بسیار قوی که از ترکیبات اصلی آن هیدروژن، اکسیژن و گوگرد می باشد، اسید سولفوریک است که از امروزه از آن در انواع صنایع مختلف برای تولید انواع محصولات از جمله: کود های شیمیایی، انواع سنگ های معدنی و غیره به صورت فراوان استفاده می شود. امروزه این نوع اسید معدنی به عنوان یک ماده اصلی و مهم در صنایع شیمیایی می باشد.

تاریخچه تولید و کشف این نوع اسید به زمان زکریای رازی بر می گردد و گفته می شود که این اسید توسط جابر بن حیان برای نخستین بار کشف شده است. از کاربردهای اصلی و مهم اسید سولفوریک می توان به: استفاده در صنایع معدنی و فلزی، تولید انواع کودهای شیمیایی، صنایع فولاد و آهن، تولید سنتر مواد شیمیایی و غیره اشاره کرد.

این نوع ماده از اسید های بسیار قوی می باشد که اغلب از گاز های خارج شده از آتشفشان ها به وجود می آید و از جمله مواد خورنده نیز به شمار می رود که می توان گفت بخشی از باران های اسیدی را نیز تشکیل می دهد. از بیشتری کاربردهای این محصول استفاده از آن برای کودهای شیمیایی می باشد که در افزایش تولید محصولات کشاورزی نیز تاثیر فراوانی داشته است.

در سال های اخیر با توجه به رشد جمعیت، تولید این محصول نیز بسیار افزایش یافته است و به علت تولید آن در حجم بالا به سلطان مواد شیمیایی معروف شده است.

عرضه مستقیم اسید سولفوریک مرغوب

عرضه مستقیم اسید سولفوریک مرغوب از شایع ترین و رایج ترین روش هایی که امروزه برای عرضه اسید سولفوریک غلیظ مرغوب استفاده می گردد می توان به روش عرضه مستقیم اشاره کرد. در عرضه مستقیم اسید سولفوریک بسته بندی شده به دلیل نبود انواع واسطه ها در زمان خرید و فروش و عرضه بدون واسطه از تولید کننده به مصرف کننده، تمامی هزینه اضافی به طور کامل حذف می شود قیمت ها تا حد زیادی کاهش می یابد.

عرضه این نوع محصول امروزه به روش مستقیم بسیار رایج شده است. در سایت اینترنتی ما نیز عرضه این محصول اغلب به روش مستقیم توسط بهترین عرضه کنندگنندگان انجام می شود.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید