شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز متانول در بازارهای جهانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین واحد فروش انواع متانول باکیفیت در شیرازصادرات متانول درجه یک به کشور سوریه

قیمت متانول در بازار ثابت نیست و درحال نوسان می باشد. قیمت متانول متناسب با قیمت مواد اولیه تغییر می کند. متانول که نام دیگر آن متیل الکل، الکل چوب، الکل متیلیک می باشد، از گاز طبیعی یا منابع طبیعی مثل زغال سنگ و چوب و…تهیه می شود. تهیه متانول از گاز طبیعی نسبت به روش های تولید دیگر هزینه کمتری دارد. متانول ماده ای بی رنگ، با بویی شیرین، سمی  و اشتعال زا می باشد و جز یکی از سه محصول مهم صنایع شیمیایی است که مواد زیادی از آن مشتق می شود. از آن در تهیه سوخت، فرمالدهید، دی متیل اتر و….استفاده می کنند. قیمت روز متانول در بازارهای جهانی

بزرگترین واحد فروش انواع متانول باکیفیت در شیراز

بزرگترین واحد فروش انواع متانول باکیفیت در شیراز بزرگترین کشور های تولید کننده متانول در جهان چین و عربستان و ترینیداد می باشد. کشور چین بزرگترین قطب تولید کننده متانول در جهان، و تعیین کننده قیمت است. با این که در کشور چین تولید متانول در سطح وسیعی انجام میگیرد، اما تولید این کشور پاسخگوی نیازش نمی باشد، بنابراین مجبور به واردات متانول از ایران و دیگر کشور ها می باشد.

در ایران چهار مجتمع پتروشیمی شیراز، خارک ، زاگرس و فن اوران به طور انبوه این محصول را تولید می کنند، که بیشترین تولید در ایران مربوط به مجتمع پتروشیمی زاگرس می باشد.

متانول تولید شده در مجتمع پتروشیمی شیراز دارای کیفیت بالایی نسبت به سایر شرکت های تولید کننده است و سالانه هفتاد هزار تن متانول تولید می کند که بخشی از آن به خارج از کشور صادر می شود. واحد فروش متانول شیراز شرکت های بازرگانی در سرار کشور هستند، که سعی دارند متانول با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار متقاضیان قرار دهند، همچنین امکان خرید اینترنتی از این مجتمع نیز وجود دارد.

صادرات متانول درجه یک به کشور سوریه

صادرات متانول درجه یک به کشور سوریه شرکت های تولید متانول در ایران توانسته اند به درجه ای از تولید دست یابند، که قادر به صادرات متانول به سایر کشور ها نیز هستند. متانول برای صادرات باید به شکل fob باشد.

از آنجایی که رابطه دیپلماتیک کشور ما با سوریه خوب است سعی می شود قیمت متانول صادر شده به این کشور پایین باشد تا هر دو کشور به سود خوب برسند.

کشور سوریه نیز مانند سایر کشور ها به متانول نیاز دارد، البته کاربرد متانول در هر کشور متناسب با تکنولوژی آن کشور متفاوت است. از آن جایی که کشور سوریه چندین سال در گیر جنگ بوده است، تکنولوژی پایین تری نسبت به کشور هایی مانند چین در استفاده از متانول را دارا می باشد، و بیشتر از متانول برای تهیه ضدیخ و سوخت استفاده می کند.

کشور سوریه متانول مورد نیاز خود را از کشور ایران وارد میکند، چون متانول ایران هم دارای درجه خلوص بالایی می باشد و هم قیمت مناسبی دارد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید