شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز اسید سولفوریک 98%

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره اسید سولفوریک چه می دانید؟فروش ویژه اسید سولفوریک 98%

اسد سولفوریک 98% غلیظ ترین انواع اسیدهای موجود در صنایع شیمیایی است که به دلیل ترکیب و خواص ویژه ای که دارد دارای کاربردهای بسیار زیادی است. این اسید قابل رقیق سازی است و می تواند برای تولید انواع محصولات مورد استفاده قرار گیرد. قیمت روز اسید سولفوریک 98% را می توان از تولید کننده معتبر این محصول جویا شد و به این طریق برای خرید آن اطلاعات کافی را در اختیار داشت.

قیمت روز اسید سولفوریک 98%

درباره اسید سولفوریک چه می دانید؟

درباره اسید سولفوریک چه می دانید؟ اسید سولفوریک محصولی شیمیایی به دست آمده از ترکیب عناصر گوگرد، اکسیژن و هیدروژن می باشد که به نسبت مشخصی با هم ترکیب می ‌شوند و محصولی بسیار خورنده که قادر به تجزیه شیمیایی بسیاری از مواد است را تولید می کند. این اسید بر روی اکثریت مواد موثر است و غلظت بالای آن می تواند به غیر از جیوه و کبالت همه فلزات دیگر را در تجزیه نماید.

از این اسید در غلظت های مختلف می ‌توان در صنایع شیمیایی، کاغذ سازی، تولید شوینده ها، کشاورزی و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد به گونه ای که اسید سولفوریک کشاورزی از انواع شناخته شده آن است. اسید سولفوریک فله ای در کشور به مقدار زیادی تولید می شود و صادرات آن با استفاده از تانکرهای پلی اتیلن مخصوص به کشورهای دیگر نیز انجام می گیرد.

این اسید را می توان به راحتی به درصدهای پایین‌تر رقیق کرد به گونه‌ای که غلظت بسیار پایین آن دارای مصارف خوراکی نیز می ‌باشد. غلیظ ترین انواع اسید سولفوریک دارای ph پنج دهم بوده که کاربرد آن در برخی از صنایع مرسوم است. این محصول حالت مایع داشته و شکل جامد آن نیز اخیراً به بازار ارائه شده است. این مایع از نقطه جوش بسیار بالایی برخوردار است و میزان گران روی آن نیز زیاد است و قابلیت انحلال در آب بسیار بالا می باشد.

فروش ویژه اسید سولفوریک 98%

فروش ویژه اسید سولفوریک 98% فروش ویژه اسید سولفوریک 98% توسط تولید کننده معتبر این محصول در سطح کشور انجام می ‌شود و کسانی که این اسید را به صورت عمده نیاز دارند می ‌توانند با پایین ترین نرخ ممکن در تماس با تولیدی این اسید آن را درخواست دهند.
در فروش ویژه اسید سولفوریک، این اسید با نرخ پایین تر ارائه می شود و به همین دلیل کارخانه‌ها و صنایع مختلف به ویژه کسانی که در زمینه صادرات اسید سولفوریک مذکور فعالیت دارند می ‌توانند از این فرصت برای این کسب سود بیشتر و ارسال آن به دیگر کشورها استفاده کنند.
فروش ویژه از طریق همین وب سایت انجام می گیرد که در آن اطلاعات مربوط به اسید و قیمت روز آن ذکر شده است.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید