شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه اکسید روی به صورت فله ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

اکسید روی را به چند روش تولید می کنند؟عرضه کنندگان اکسید روی فله ای

فروش ویژه اکسید روی فله ای به صورت مستقیم و اینترنتی از تولید کنندگان عمده این محصول جزو بهترین فرآیند ها برای معرفی آن محسوب می گردد که برای دو طرف معامله مزیت های منحصر به فردی به ارمغان می آورد. در فرآیند فروش اینترنتی از ایجاد قیمت ‌های کاذب برای فروش این محصول جلوگیری به عمل می آید و این امر در دریافت رضایت مشتریان بیشتر دخیل است.

فروش ویژه اکسید روی به صورت فله ای

اکسید روی را به چند روش تولید می کنند؟

اکسید روی را به چند روش تولید می کنند؟ اکسید روی درجه یک در حال حاضر با روش ‌های متنوع تولید می ‌شود و در این زمینه می ‌توان به فرایند های روش غیر مستقیم و مستقیم اشاره کرد.

در فرآیند تولید اکسید روی در روش‌ های غیر مستقیم فلز روی را در بوته های گرافیتی حرارت می دهند تا ذوب شود و به بخار تبدیل گردد . در مرحله بعد بخار روی با اکسیژن موجود در هوا واکنش می‌ دهد و اکسید روی تشکیل می ‌شود. ذرات اکسید روی از یک مجرای خنک کننده منتقل می ‌یابند و در یک محفظه آن ها را نگهداری می نمایند.

در فرآیند روش مستقیم سنگ معدن روی مورد استفاده قرار می گیرد و در مرحله بعد مواد ذوب داده می شوند تا بخار شده و آنها را در مجاورت هوا قرار می ‌دهند تا اکسید روی تولید شود.

جالب است بدانید تفاوت روش مستقیم و روش غیر مستقیم در تولید اکسید روی در میزان درجه خلوص مواد اولیه مورد استفاده و همچنین درجه خلوص فرآورده‌ های نهایی دیده می‌شود به نوعی که محصولات تولید شده در فرآیند های مستقیم از درجه خلوص پایین تری نسبت به فرآورده های روش ‌غیرمستقیم برخوردار هستند.

عرضه کنندگان اکسید روی فله ای

عرضه کنندگان اکسید روی فله ای عرضه کنندگان اکسید روی عمده از فرآیند های برای معرفی این محصولات استفاده می نمایند تا کمترین هزینه ها در نظر گرفته شود و در نهایت این محصول با قیمت های ارزان تری در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

استفاده از وب سایت های اینترنتی در این زمینه می تواند بیشترین بازده را داشته باشد زیرا در این فرآیند های فروش از ایجاد قیمت های کاذب جلوگیری می شود تا در نهایت محصول با ارزان ترین قیمت ها در اختیار متقاضیان در سراسر کشور قرار گیرد و با این هدف تولید کنندگان می‌ توانند میزان فروش تولیدات خود را نسبت به بازار های حضوری چندین برابر نمایند.

همچنین با فعالیت در این بستر در زمینه صادرات این محصول نیز می توان اقدامات بسیار مفیدی انجام داد که تمامی آنها مورد توجه تولید کنندگان عمده قرار می گیردو امروزه صادرات این محصول به کشور های مختلف انجام می پذیرد که از نظر اقتصادی روند خوبی دارد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید