شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تضمینی اسید سولفوریک قوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سولفوریک اسید در چرم سازیبهترین عرضه کننده اسید سولفوریک قوی

فروش تضمینی اسید سولفوریک قوی با درجه خلوص بالا از سوی بهترین مرکز توزیع صورت می گیرد. این نوع محصولات به شکل مایع در بطری، گالن و بشکه های بزرگ قرار گرفته و از سویی، نوع پودری را در کیسه های لمینت دار عرضه می کنند. به هر صورت، اسید سولفوریک غلیظ شده را می توان عمده و با قیمت های مناسب تهیه کرد. از مرجع اصلی فروش امکان ارائه سفارش اسید سولفوریک سلفچگان هم وجود دارد.

فروش تضمینی اسید سولفوریک قوی

کاربرد سولفوریک اسید در چرم سازی

کاربرد سولفوریک اسید در چرم سازی امروزه مشاهده می کنیم که در صنایع گوناگون از ماده اسید سولفوریک به شکل زیادی کار می گیرند. یکی از این کارخانه ها، چرم سازی می باشد. ولی به درستی کاربرد چنین محصولی در این صنعت چیست؟

باید گفت که اسید سولفوریک نقش شوینده، تمیز کننده قوی، حل کننده لیپید و چربی ها را دارد. به همین علت است که در بخش های گوناگونی مثل مسائلی که در زیر عنوان می کنیم، در چرم سازی کار می گیرند:

  • آهک زن و از بین بردن موهای زائد توسط این ماده صورت می گیرد.
  • هر گونه زواید دیگر را با آن حذف می کنند.
  • برای عدم ایجاد ترک و رنگ آمیزی خوب از آن استفاده می نمایند.

به هر صورت، به میزان قابل توجهی در این صنعت چنین اسیدی کاربرد دارد. آن را عموماً بر اساس نوع پوست و همینطور میزان چرمی که می خواهند بسازند، در غلظت های‌ گوناگون آماده می نمایند و تحت تدابیر شدید و با دقت تمام، استفاده می کنند.

به نوعی، بخش زیادی از کارها در مرحله ابتدایی که پوست را آماده برای چرم شدن می کنند، از همین گونه اسید کار گرفته که نشان می دهد تا چه اندازه نقش مهمی دارد.

بهترین عرضه کننده اسید سولفوریک قوی

بهترین عرضه کننده اسید سولفوریک قوی شرکت های بازرگانی، کارخانه جات تولیدی و کسانی که در عرصه توزیع جزئی می باشند، برای تهیه بهترین اسید سولفوریک قوی، باید به مرجع اصلی سر زده تا به این صورت، بدون نگرانی از کیفیت، محصولی ایده آل و کاربردی را بخرند. البته آنان قادر بوده تا به شکل عمده این ماده را سفارش دهند.

گفتنی است که در بسته بندی های متنوع با حجم های گوناگون ارائه صورت می گیرد. نوع قوی، بالای 95% خلوص داشته که می توان سپس آن را به وسیله آب رقیق سازی کرد و در امور متعدد به کار برد.

در هر حال، به روش های مختلفی می شود که ماده مطرح بحث را تهیه نمود. یکی از شیوه های راحت و بدون دردسر، خرید آنلاین می باشد. توصیه ما این است که برای ثبت کردن درخواست، حتماً با کارشناس فروشگاه صحبت کنید که این کار از راه های مختلفی زیر امکان پذیر است.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید