شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تضمینی اسید سولفوریک رقیق شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه اسید سولفوریک غلیظ و رقیقراهنمای خرید انواع اسید سولفوریک رقیق شده

اسید سولفوریک یکی از مواد شیمیایی بسیار پرکاربرد در تمام نقاط دنیا محسوب می‌شود. دامنه کاربردی بسیار وسیع این اسید موجب شده است تا خط تولید آن در تمام دنیا رو به افزایش بگذارد. اسید سولفوریک در غلظت های متفاوتی ساخته و به بازار فروش ارائه می شود که هر کدام از این غلظت ها مناسب برای یکی از کاربردهای آن می باشد. ما طی اقدامی فروش تضمینی اسید سولفوریک رقیق شده را به صورت غیرحضوری در دستور کار خود قرار داده ایم.

فروش تضمینی اسید سولفوریک رقیق شده

مقایسه اسید سولفوریک غلیظ و رقیق

مقایسه اسید سولفوریک غلیظ و رقیق همانطور که گفته شد اسید سولفوریک در غلظت های بسیار متفاوتی ساخته و به بازار فروش عرضه می شود. رقیق سازی اسید سولفوریک قوائد و ایمنی کار مختص خود را می‌طلبد. اسید سولفوریک غلیظ یک ماده بسیار خطرناک و بسیار خورنده است.

تفاوت بین اسید سولفوریک غلیظ و رقیق می تواند دامنه کاربرد آن را مشخص کند. به صورتی که از اسید سولفوریک غلیظ که خاصیت خورندگی بسیار زیادی دارد می توان در صنایع نفتی، در کارخانجات ساخت روغن ها برای پاکسازی تجهیزات کارخانه از روغن، و همچنین در بسیاری از صنایع پیشرفته دیگر استفاده نمود.

در صورتی که نیاز به اسید رقیق باشد، اسید های غلیظ را با استفاده از آب رقیق کرده و از آن استفاده می کنند. رقیق سازی این اسید یک واکنش بسیار گرماده است و اگر بدون ایمنی کامل و بدون در نظر گرفتن شرایط خاص آزمایشگاهی انجام شود به دلیل تولید گرمای بسیار زیاد منجر به آسیب جدی به تمام تجهیزات و مخزن های رقیق سازی می شود.

همچنین رقیق سازی این ماده بدون در نظر گرفتن شرایط خاص آزمایشگاهی منجر به پاشش اسید و ایجاد صدمات و خسارت های جبران ناپذیر بر روی بدن انسان و همچنین تجهیزات و ادوات آزمایشگاهی می شود.

راهنمای خرید انواع اسید سولفوریک رقیق شده

راهنمای خرید انواع اسید سولفوریک رقیق شده بهتر است برای خرید اسید سولفوریک عمده رقیق شده حتما از مراکز معتبر نسبت به خرید آن اقدام نمایید، و تحت هیچ شرایطی خودتان اقدام به رقیق کردن اسید ننمایید. به دلیل خطرات و صدمات جبران ناپذیری که رقیق کردن اسید ممکن است برای شما داشته باشد جدا از انجام این کار بپرهیزید.

اسید سولفوریک شیراز را می‌توان به عنوان یکی از با کیفیت ترین اسیدهای موجود در بازار کشور نامید. این اسید در غلظت های متفاوت موجود می باشد. شما می توانید جهت خرید اسید سولفوریک در هر حجم و غلظتی که نیاز دارید به صورت غیر حضوری و بسیار آسان با صرفه جویی کامل در وقت و هزینه خود از طریق فروشگاه اینترنتی ما اقدام نمایید و خرید خود را به آسانی و با اطمینان خاطر بالا نسبت به کیفیت و کارایی این ماده انجام بدهید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید