شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.

فروش بهترین اسید سولفوریک صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحاتی درباره اسید سولفوریک صنعتیاسید سولفوریک صنعتی از کجا بخریم؟

اسید سولفوریک صنعتی بصورت فله ای، عمده، خرد و لیتری عرضه می شود. از این ماده بی رنگ و غلیظ در صنایع مختلفی اعم از تولید شوینده ها، حشره کش ها، داروها و… استفاده می شود. بهترین نوع فروش اسید سولفوریک صنعتی به صورت آنلاین و اینترنتی می باشد.

فروش بهترین اسید سولفوریک صنعتی

توضیحاتی درباره اسید سولفوریک صنعتی

توضیحاتی درباره اسید سولفوریک صنعتی اسید سولفوریک با فرمول شیمیایی H2SO4 ماده ای بسیار اسیدی با چگالی زیاد می باشد که میل ترکیبی زیادی با آب دارد. واکنش این ماده با آب بشدت گرمازا می باشد به همین سبب نباید یکباره حجم زیادی آب به آن اضافه کرد. این ماده جزء مواد خطرناک به شمار می آید زیرا بسیار خورنده است و به هنگام بارش باران با آلاینده های شیمیایی ناشی از فعالیت کارخانه ها و ماشین آلات که در هوا معلق می باشند وارد واکنش می شود و ایجاد اسید می کند.

اسید سولفوریک غالبا با فلزها واکنش می دهد ولی با جیوه و سرب وارد واکنش نمی شود. بطور کلی این ماده برای تصفیه پساب ها، تولید کودهای شیمیایی، تولید موادی مثل تی ان تی ها، بعنوان محلول الکتریکی باطری های سربی، در واکنش ها و فرایندهای شیمیایی، تولید ترکیبات سولفاته، برای تولید رزین ها_کاتالیزورها_ضد یخ_ رنگدانه های شیمیایی، تصفیه آب و کاغذ سازی… کاربرد دارد. هم چنین اسیدسولفوریک در کشاورزی و تولید شوینده ها، چربی زدایی و هیدرولیز چرم بسیار کاربرد دارد. درصد خلوص این ماده باید ۹۸ درصد باشد استنشاق بیش از حد و یا خوردن این ماده می تواند منجر به مرگ شود.

تولید اسید سولفوریک در چند مرحله رخ می دهد:

  • خارج کردن گوگرد
  • تبدیل کردن گوگرد به دی اکسید گوگرد
  • تبدیل کردن دی اکسید گوگرد به تری اکسید گوگرد
  • و در نهایت تبدیل کردن تری اکسید گوگرد به اسید سولفوریک

اسید سولفوریک صنعتی از کجا بخریم؟

اسید سولفوریک صنعتی از کجا بخریم؟ قیمت اسید سولفوریک به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل میزان غلظت این ماده می باشد و مورد دیگر نوع بسته بندی این محصول می باشد. هر روز قیمت این ماده دچار تغییر می شود و قیمت آن بر پایه ی قیمت گوگرد تعیین می گردد و قیمت گوگرد بر اساس بازار بورس مشخص می شود.

بسته به این که اسید سولفوریک از چه شرکت و برندی تهیه شود ممکن است تغییر قیمت داشته باشد. کارخانه ها و شرکت های مختلفی در زمینه ی فروش اسید سولفوریک فعالیت دارند و به دلیل کاربرد بسیار این ماده در صنعت و کشاورزی از فروش و استقبال بسیاری برخوردار است.

اسید سولفوریک را می توان از طریق فروش اینترنتی هم تهیه کرد و به صورت لیتری و یا فله ای موجود می باشد. از جمله شهرهایی که در تولید اسید سولفوریک فعالیت دارند می توان اصفهان و سایر شهرها را نام برد.

مهندس علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید