شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه اسید سولفوریک 2ونیم لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اسید سولفوریک در تهیه رنگموارد تأثیرگذار بر قیمت اسید سولفوریک 2ونیم لیتری

فروشگاه اسید سولفوریک 2ونیم لیتری عرضه کننده این محصول به بازار سراسر کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد.

اسید سولفوریک در صنایع مختلف از قبیل تولید رنگ، چرم سازی، ریسندگی، نساجی و پارچه بافی کاربرد های بسیاری دارد. یکی از ملاک های صنعتی بودن یک کشور میزان مصرف اسید سولفوریک در آن کشور است.

اگر شما مایل به آشنایی بیشتر با کاربرد های این محصول هستید و یا می خواهید عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن را شناسایی کنید لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

فروشگاه عرضه اسید سولفوریک 2ونیم لیتری

کاربرد اسید سولفوریک در تهیه رنگ

کاربرد اسید سولفوریک در تهیه رنگ همان طور که ذکر شد اسید سولفوریک در صنعت و کشاورزی کاربرد های بسیاری دارد. یکی از این موارد استفاده از ان در تولید رنگ است. رنگ ها از ترکیبات مختلفی تشکیل شده اند و از موارد کاربرد آن ها علاوه بر زیبایی، به وجود آوردن پوششی مناسب برای فلزات است که از خورده شدن آن ها پیشگیری می کند. رنگ ها به کمک انواع قلم مو ها، تفنگ های رنگ پاش، غلتک ها و … بر روی سطوح قرار می گیرند.

همواره در تولید رنگ از مواد اسیدی استفاده می شود. در گذشته از موادی از قبیل آهک، کشک، دوغ، آب پنیر ، لیمو عمانی ، نشادر و… استفاده می کنند. اما امروزه اسید های آلی من جمله اسید سولفوریک جایگزین این موارد شده اند. این ماده در ایجاد رنگ گلی ، زرد، قرمز، سفید گچی و … نقش دارد.

یکی دیگر از مواردی که در تهیه انواع رنگ به کار می رود روغن است که در براق شدن رنگ موثر است.

موارد تأثیرگذار بر قیمت اسید سولفوریک 2ونیم لیتری

موارد تأثیرگذار بر قیمت اسید سولفوریک 2ونیم لیتری قیمت اسید سولفوریک روزانه متغییر است و مبنای اصلی در تعیین قیمت این محصول قیمت گوگرد ماده اولیه آن می باشد و از آن جایی که قیمت گوگرد ثبات ندارد قیمت این محصول نیز تغییر می کند.

این ماده با هر نسبتی در آب حل می شود. بنا براین غلظت آن مورد بعدی در تعیین قیمت اسید سولفوریک است‌. به طوری که هر چه غلظت اسید سولفوریک بیشتر باشد از قیمت بالاتری برخوردار است و هر چه اسید سولفوریک رقیق تر باشد ارزان تر است. همچنین اسید سولفوریک ضایعاتی نیز از قیمت پایین تری نسبت به سایرین دارد.

همچنین میزان دسترسی به این ماده و کاربرد آن در آن منطقه از دیگر عوامل موثر بر قیمت اسید سولفوریک است. به طوری که هر چه این محصول در منطقه فراوان تر باشد و کابرد کمتری داشته باشد قیمت آن کمتر است.

هرچه فاصله محل استخراج تا محل مصرف بیشتر شود قیمت آن افزایش می یابد‌. چرا که علاوه بر هزینه های حمل نقل واسطه ها ی فروش بیشتر شده و روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید