شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت عرضه اسید سولفوریک بشکه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اسید سولفوریک در ساخت ابریشم مصنوعیراهنمای خرید انواع اسید سولفوریک بشکه ای

قابل ذکر است که اسید سولفوریک یک نوع ماده شیمیایی بسیار مهم در تولید انواع مواد شیمیایی می باشد برخی از مواد شیمیایی که از وجود اسید سولفوریک استفاده می‌کنند مانند اسید فسفریک اسید نیتریک اسید کلریک و غیره می باشند. در ایران شرکت های زیادی به قضیه اسید سولفوریک بشکه ای می پردازند که این ماده را به کارخانه های تولید مواد شیمیایی دیگر عرضه می کنند.

شرکت عرضه اسید سولفوریک بشکه ای

کاربرد اسید سولفوریک در ساخت ابریشم مصنوعی

کاربرد اسید سولفوریک در ساخت ابریشم مصنوعی آشنایی با برخی از انواع کاربرد های اسید سولفوریک:

  • ساختن باتری خودروها
  • تولید ابریشم مصنوعی
  • تولید مواد شیمیایی مختلف
  • تولید انواع و اقسام کودهای شیمیایی
  • تولید بنزین با اکتان بالا
  • ساختن انواع و اقسام مصالح ساختمانی
  • تولید انواع و اقسام مواد منفجره

استفاده از اسید سولفوریک در فرایند ساخت ابریشم مصنوعی:

غالباً ابریشم نوعی پارچه بسیار گران ای می باشد که در دوخت و تولید لباس‌هایی با قیمت بالا استفاده می شود ابریشم اگر به صورت مصنوعی باشد دارای قیمت پایین تری است در حقیقت اگر بخواهیم ابریشم مصنوعی پارچه ای با خواص ابریشم طبیعی همراه باشد می‌توانیم از ماده ای به نام اسید سولفوریک در فرآیند تولید آن استفاده کنیم. ابریشم مصنوعی در حقیقت نوعی پارچه ای است که از جنس سلولز می‌باشد ابریشم مصنوعی یکپارچه بسیار نرم و لطیف است اما خاصیت ابریشم طبیعی را در عایق حرارتی بودن ندارد.

نام دیگر اسید سولفوریک جوهر گوگرد می باشد و همچنین لازم است بدانید اسید سولفوریک از گازهای خارج شده آتشفشان ها به دست می آید.

اسید سولفوریک ماده بسیار ارزانی است و می توان به راحتی تهیه شود. جهت استخراج فلزات، صنایع رنگرزی برای ثبات رنگ پارچه ها، جهت تصفیه کردن آب و… استفاده شود. باید بدانید که کشاورزان از کودهای شیمیایی اسید سولفوریک جهت حاصل خیز کردن خاک و داشتن محصولات با کیفیت و مرغوب از آن استفاده می کنند.

راهنمای خرید انواع اسید سولفوریک بشکه ای

راهنمای خرید انواع اسید سولفوریک بشکه ای

بهتر است که اسید سولفوریک بشکه ای را از برندها و کارخانه های معتبری تهیه کنید که شناخت بیشتری به روند تولید آن دارید در حقیقت هرچه کیفیت این محصول بالاتر باشد مواد که از ترکیب اسید سولفوریک ساخته می شود و با کیفیت تر هستند.

خرید اسید سولفوریک به صورت بشکه ای و با حجم زیاد سبب کاهش قیمت خرید آن می‌شود و برای مشتری به صرفه تر است. لازم به ذکر است که بدانید اسید سولفوریک با غلظت های مختلفی در صنایع تولید می‌شود. قیمت اسید سولفوریک بشکه ای بسیار مناسب است.

بالاترین غلظتی که اسید سولفوریک می‌تواند داشته باشد ۹۸ درصد از که این ترکیب از جوشیدن تری اکسید گوگرد تولید می شود اسید سولفوریک هایی که با غلظت های ۳۲ تا ۳۵ تولید می‌شوند در جهت ساخت باطری های اسیدی برای خودرو ها قابل استفاده می باشند اسید سولفوریک ای که با غلظت ۱۰ درصد می باشد و یک اسید سولفوریک رقیق است.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید