شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادراتی اسید سولفوریک 98%

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی جالب درباره اسید سولفوریکقیمت باورنکردنی انواع اسید سولفوریک 98%

اسید سولفوریک 98% برای اصلاح خاک های زراعی مورد استفاده ی کشاورزان، به میزان انبوهی به فروش می رسد. شرکت صادراتی اسید سولفوریک 98% به دلیل مرغوبیت بالای این نوع محصول، فعالیت صادرات این اسید سولفوریک 98% را از سالیان گذشته آغاز کرده است. از آنجا که هر نوع محصولی که بالاترین کیفیت را داشته باشد به مرحله ی صادرات می رسد، فروش این اسید سولفوریک 98% در ایران نیز رواج یافته است.

شرکت صادراتی اسید سولفوریک 98%

دانستنی جالب درباره اسید سولفوریک

دانستنی جالب درباره اسید سولفوریک اسید سولفویک نوعی مواد اصلاحی بسیار ارزان قیمت برای استفاده در خاک های شور و قلیایی می باشد. این نوع اسید سولفوریک 98% با غلظت بالایی که دارد از خاصیت قلیایی خاک کاسته و شوری آن را نیز به میزان مناسب آن برای رشد گیاه تنظیم می نماید.

به همین ترتیب خاک مورد استفاده در زراعت را اصلاح کرده و آماده برای کشت و زرع می کند. اسید سولفوریک 98% از طریق واکنش با آهک موجود در خاک خاصیت اصلاحی خود را ایفا می کند. برای برداشت هرچه بیشتر محصول و کاهش مدت زمان کشت و برداشت محصولات کشاورزی استفاده از انواع اسید سولفوریک 98% توصیه می گردد.

اگر شما هم در زمین های کشاورزی خود مشکل شوری خاک دارید و یا از خاصیت قلیایی بالای خاک مورد استفاده تان آزرده خاطر شده اید، حتما این نوع اسید سولفوریک 98% را که در شرکت صادراتی این محصول ارائه می شود امتحان کنید. کیفیت بالا و غلظت مناسب این محصول و همچنین هزینه ی به صرفه و ارزان قیمت آن از دلایل گرایش کشاورزان به این نوع مواد اصلاحی خاک می باشد.

قیمت باورنکردنی انواع اسید سولفوریک 98%

قیمت باورنکردنی انواع اسید سولفوریک 98% کاربرد اسید سولفوریک در خاک مانند کاربرد بسیاری کود های شیمیایی در خاک می باشد. انواع کود شیمیایی نیز مانند اسید سولفوریک 98% به تقویت و آماده سازی خاک برای رشد گیاه می پردازند. کاربرد اسید سولفوریک 98% در سال های اخیر بیشتر از پیش نیز شده است؛ چرا که به دلایل متعددی خاصیت قلیایی خاک در زمین های زراعی در این سال ها بیشتر از پیش گردیده است و خاک را برای رشد و نموی گیاهان نامناسب گردانیده است. اسید سولفوریک خالص طبیعتا بهتر از سایر انواعی که میزان خلوص آن ها پایین تر است عمل می کند.

این نوع اسید سولفوریک 98% که در این کمپانی و شرکت صادراتی ارائه می شود، بیشترین میزان خلوص را در بین انواع محصولات مشابه دارد و به همین دلیل مرغوبیت آن نیز بالاست. مجموعه ی این دلایل و این ویژگی های کیفی است که این محصول را برای ارائه به خارج از کشور ممتاز کرده است و باعث صادرات آن به کشور های دیگر شده است.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید