شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت بازرگانی اکسید روی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر درجه خلوص بالا اکسید روی بر لعابفروش ویژه اکسید روی خالص

اکسید روی یک ترکیب شیمیایی سفید است، به عنوان روی سفید شناخته می شود. فرمول آن ZnO است و در آب کمی محلول است اما در اسیدها بسیار محلول است. در حالت طبیعی خود در روی یافت می شود. اکسید روی مرغوب امروزه در ایران و توسط مجموعه ما عرضه می گردد. ما شرکت بازرگانی اکسید روی خالص هستیم.

شرکت بازرگانی اکسید روی خالص

تاثیر درجه خلوص بالا اکسید روی بر لعاب

تاثیر درجه خلوص بالا اکسید روی بر لعاب در بخشهای سرامیک و لعاب (پوششها و تجهیزات بهداشتی) باید بگوییم که ZnO برای فرمولاسیون لعابهای سرامیکی و در انواع مختلف ماده، اساسی است. با افزودن این اکسید به مواد سرامیکی چه چیزی بدست می آوریم؟ از جمله موارد دیگر، ما ظرفیت گرمایی مخلوط را افزایش می دهیم. به همین ترتیب، هنگامی که درجه خاصی از رسانایی الکتریکی را می خواهیم، این یک افزودنی است که نمی تواند در فرمولاسیون کم باشد. همچنین باعث می شود دامنه دمائی که یک ترکیب برای آن پایدار است به راحتی منبسط شود. کیفیت خوب دیگری که اکسید روی در ترکیبات ایجاد می کند، پایین نگه داشتن انبساط حرارتی است.

ZnO نه تنها برای این عوامل رفتاری داخلی که در ایجاد سرامیک نقش دارند استفاده می شود، بلکه از نظر خصوصیات آن به روشی ثانویه که لاک ها و مینای دندان های مورد استفاده در صنایع سرامیک را چاپ می کند نیز جالب توجه است. اگر می خواهیم تغییر ویسکوزیته تاثیری در روند پخت نگذارد و از ایجاد ترک در هنگام نیاز به پخت شدید جلوگیری کند، محبوب ترین افزودنی اکسید ZINCTIMAL ما است. دستیابی به روشنایی و پایان خوب با استفاده از سایر مواد اولیه یا سایر روش ها دشوار است. اگر آنچه می خواهیم سطحی بدون براقیت زیاد یا حتی مات باشد، چیزی بیشتر از افزایش ملانیت مخلوط با ZnO برای دستیابی به آن وجود ندارد.

فروش ویژه اکسید روی خالص

فروش ویژه اکسید روی خالص مجموعه ما اقدام به فروش ویژه اکسید روی خالص با بهترین قیمت و تخفیف های جذاب نموده است. عملکرد اکسید روی باکیفیت در سرامیک ها بسیار است، اگرچه نسبت به اکسید سرب کمتر فعال است، اما در مقادیر 3-4٪، به اندازه سرب فعال است، در مقادیر بیشتر مینای دندان بیش از حد نسوز می شود و عملکرد مایع ساز را دارد.

در بین اکسیدهای اساسی، ضریب انبساط کمی دارد، خاصیت ارتجاعی مینای دندان را افزایش می دهد و تا حدودی ترشح را اصلاح می کند. سختی و دوام مینای دندان و مقاومت آن در برابر حمله توسط محلول های شیمیایی را افزایش می دهد روی برخی از رنگها مانند کروم تأثیر منفی می گذارد (قهوه ای می شود)، با کبالت سازگار است. اشباع معمولاً لعاب کریستالی ایجاد می کند. بافت مات را روی ماتهای آلومینا و باریم، در مقدار 0.35 معادل، صاف می کند. این می تواند باعث نقص سطحی در مینای دندان شود، که در صورت کلسینه تا حدی اجتناب می شود.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید