شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.

راهنمای خرید اسید سولفوریک غلیظ فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره اسید سولفوریک غلیظقیمت انواع اسید سولفوریک غلیظ فله

اسید سولفوریک غلیظ، به دلیل داشتن قابلیت های مختلف، با استقبال خوبی از سمت صنایع مواجه است. این محصول با درصد خلوص های مختلف در بازار موجود است و واحدهای تولیدی بسته به نیازی که دارند، درصد خلوص مورد نظر خود را انتخاب می کنند. در همین راستا، مجموعه ما به عنوان مجموعه ای پیشرو در فروش این محصول، توانسته است با اختصاص بخش قابل توجهی از بازار، فروش اسید سولفوریک غلیظ فله را در دستور کار قرار دهد.

راهنمای خرید اسید سولفوریک غلیظ فله

همه چیز درباره اسید سولفوریک غلیظ

همه چیز درباره اسید سولفوریک غلیظ اسید سولفوریک غلیظ از اسیدهای معدنی شناخته شده است که به لحاظ ترکیب، متشکل از عناصر گوگرد، اکسیژن و هیدروژن می باشد. این مایع بی رنگ، بی بو و چسبناک بوده و به خوبی با آب مخلوط می شود.اسید سولفوریک غلیظ در مجاورت مواد مختلف از جمله سنگ ها و فلزات، بسیار خورنده است. زیرا یک اکسید کننده قوی با خاصیت خشک کنندگی بالا می باشد. همچنین این اسید معدنی، یک الکترولیت ضعیف بوده و در دمای اتاق فقط مقدار کمی از آن می تواند به یون تفکیک شود.

اسید سولفوریک غلیظ هنگامی که سرد است نمی تواند به راحتی با فلزات رایج مانند آهن یا مس واکنش نشان دهد. اما هنگامی که داغ می شود، به عنوان یک عامل اکسید زدای قوی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این ویژگی اسید سولفوریک، به منظور تمیزکاری سطح فولاد قبل از عملیات قلع کاری استفاده می شود.

از طرف دیگر، این اسید با اکثر فلزات و چندین غیر فلز مانند گوگرد و کربن واکنش نشان می دهد. از آنجا که اسید غلیظ دارای نقطه جوش نسبتاً بالایی است، می توان از آن برای آزادسازی اسیدهای فرار استفاده کرد. به عنوان مثال، هنگامی که سدیم کلرید یا همان نمک معمولی با اسید سولفوریک غلیظ واکنش می دهد ، گاز هیدروژن کلرید آزاد می شود.

لازم به ذکر است، اسید سولفوریک غلیظ تمایل بسیار زیادی به ترکیب شدن با آب دارد. به همین دلیل، گاهی اوقات از این اسید غلیظ به عنوان یک عامل خشک کننده استفاده می شود. چرا که با که خاصیت خشک کنندگی قوی، به خوبی می تواند برای حذف شیمیایی آب در بسیاری از ترکیبات مانند کربوهیدرات ها، مفید واقع گردد.

قیمت انواع اسید سولفوریک غلیظ فله

قیمت انواع اسید سولفوریک غلیظ فله مجموعه ما با اعتقاد و التزام عملی به ارزش های حرفه ای چون صداقت در فرایند قیمت گذاری، در بین پخش کنندگان اسید سولفوریک غلیظ، ارائه دهنده بهترین خدمات برای خرید این محصول بوده و با توجه به قیمت مناسب توام با کارایی و کیفیت بالا، یقین دارد خریداران به خیل مشتریان و طرفداران وفادار خواهند پیوست. بنابراین اگر در صدد تهیه اسید سولفوریک ممتاز هستید، از هم اکنون می توانید برای ثبت سفارش خود با همکاران ما در ارتباط باشید.

مهندس علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید