شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده اسید سولفوریک 96 درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات اسید سولفوریک 96 درصدبهترین فروشندگان اسید سولفوریک 96 درصد

یکی از اسید های معدنی که در غلظت های گوناگون برای مصارف کارخانه های تولیدی محصولات شیمیایی و همچنین دیگر کارخانجات، استفاده می شود، اسید سولفوریک می باشد. خرید عمده اسید سولفوریک ۹۶درصد که یکی از غلظت های مختلف این اسید می باشد؛ که توسط صنعتگران صورت می گیرد. غلظت های گوناگون با توجه به کاربردشان خریداری می شوند. اسید سولفوریک 96 درصد غلظتی کمی کمتر نسبت به اسید 98درصد دارد.

خرید عمده اسید سولفوریک 96 درصد

مشخصات اسید سولفوریک 96 درصد

مشخصات اسید سولفوریک 96 درصد اسید سولفوریک یک اسید قوی می باشد که هرچه غلظت آن بالاتر باشد؛ قدرت اسیدی آن نیز بالا می رود. این اسید بسیار خطرناک بوده و در صورت برخورد با چشم، آسیب جدی به آن می زند، در هنگام کار با این ماده باید تمام نکات ایمنی را رعایت نمود.

خوردن این اسید سبب مرگ حتمی خواهد شد؛ به علت این که شخص دچار سوختگی های شدید در قسمت دهان، مری و شکم خواهد شد. اسید سولفوریک معمولا با غلظت ۹۸درصد تولید می شود؛ ولی همان طور مه می دانید صنایع مختلف به غلظت های گوناگون آن نیاز دارند.

از این رو در غلظت های پایین تری هم تولید می شود. یکی آر این غلظت ها غلظت ۹۶درصد است. مشخصات و ویژگی های اسید سولفوریک ۹۶درصد نیز تقریبا مانند مشخصات اسید سولفوریک ۹۸درصد است ولی با درصد جرمی های مختلف. برای استفاده از اسید سولفوریک ۹۶درصد نیز باید از دستکش، ماسک تنفس، لباس مخصوص و… استفاده شود. رعایت تمامی این نکات واجب می باشد.

بهترین فروشندگان اسید سولفوریک 96 درصد

بهترین فروشندگان اسید سولفوریک 96 درصد اسید سولفوریک ماده ای، معدنی بسیار قوی می باشد؛ که به شکل های گوناگون در بازارهای مربوط به این نوع محصولات عرضه می شود. اغلب متقاضیان اسید سولفوریک صنعتگران و تولید کنندگان محصولات شیمیایی می باشند. اسید سولفوریک با غلظت های مختلف مانند اسید سولفوریک ۹۶درصد توسط این افراد خریداری شده و به عنوان یکی از کاربردی ترین مواد، مورد استفاده قرار می گیرد.

اسید سولفوریک اولئوم نوعی دیگر از اسید سولفوریک می باشد که از کارایی بالایی برخوردار است. کارایی اسید سولفوریک در صنعت های مختلف بسیار چشمگیر و جالب توجه است. بهترین فروشندگان اسید سولفوریک ۹۶ درصد در بازار های خرید و فروش این دسته از مواد اسیدی یافت خواهند شد؛ که جنسی مرغوب را به خریداران عرضه می کنند.

اسید سولفوریک 96 درصد غلظت کمتری نسبت به اسید سولفوریک 98 درصد و غلظت بیشتری نسبت به اسید سولفوریک 90 درصد دارد. ولی با این حال نکاتی که هنگام استفاده از آن ها باید رعایت شود یکسان می باشد. بهترین فروشندگان کسانی هستند که هنگام خریداری شدن این محصول توسط مشتریان نکات ایمنی لازم را برای آن ها متذکر شوند.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید