شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان اسید سولفوریک 96 درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره اسید سولفوریک صنعتیفروش انواع اسید سولفوریک 96 درصد

قابل ذکر است که اسید سولفوریک نوعی ماده شیمیایی با اهمیت در تولید کردن انواع و اقسام مواد شیمیایی می باشد. بعضی از مواد شیمیایی که از وجود اسید سولفوریک استفاده می‌ کنند، نظیر اسید فسفریک، اسید نیتریک اسید و … می باشند.

در کشورمان کارخانه های زیادی به قضیه اسید سولفوریک بشکه ای می پردازند و این ماده را به کارخانه های تولید مواد شیمیایی دیگر عرضه می کنند. توزیع کنندگان اسید سولفوریک 96 درصد باید این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت بهتری عرضه کنند.

توزیع کنندگان اسید سولفوریک 96 درصد

اطلاعاتی درباره اسید سولفوریک صنعتی

اطلاعاتی درباره اسید سولفوریک صنعتی اسید سولفوریک صنعتی چه کاربردهایی دارد؟

  • تولید باتری اسیدی اتومبیل ها
  • تهیه ابریشم مصنوعی
  • تولید مواد شیمیایی مختلف تولید انواع و اقسام کودهای شیمیایی
  • تولید بنزین با اکتان سطح بالا
  • تولید انواع و اقسام مصالح ساختمانی
  • ساختن انواع و اقسام مواد منفجره

اسم دیگر اسید سولفوریک جوهر گوگرد است و همچنین لازم به ذکر است که اسید سولفوریک از گازهای خارج شده از دل آتشفشان ها حاصل می شود. اسید سولفوریک نوعی ماده بسیار ارزان و قیمت مناسبی است و می توان به راحتی تهیه شود.

جهت استخراج فلزات، صنایع رنگرزی برای ثبات رنگ پارچه ها، جهت تصفیه کردن آب و… استفاده شود. باید بدانید که کشاورزان از کودهای شیمیایی اسید سولفوریک جهت حاصل خیز کردن خاک و داشتن محصولات با کیفیت و مرغوب از آن استفاده می کنند.

چنانچه بخواهیم ابریشم مصنوعی تولید کنیم که دارای خواص ابریشم طبیعی را داشته باشد، می‌ توانیم از ماده ای به نام اسید سولفوریک در فرآیند تولید و ترکیبات ابریشم مصنوعی استفاده کنیم.

فروش انواع اسید سولفوریک 96 درصد

فروش انواع اسید سولفوریک 96 درصد

بهتر است که اسید سولفوریک بسته بندی شده را از برندها و کارخانه های معتبری تهیه کنید که شناخت بیشتری به روند تولید آن دارید در حقیقت هرچه کیفیت این محصول بالاتر باشد مواد که از ترکیب اسید سولفوریک ساخته می شود و با کیفیت تر هستند.

خرید اسید سولفوریک به صورت بشکه ای و با حجم زیاد سبب کاهش قیمت خرید آن می‌شود و برای مشتری به صرفه تر است. لازم به ذکر است که بدانید اسید سولفوریک با غلظت های مختلفی در صنایع تولید می‌شود. قیمت اسید سولفوریک فله ای بسیار مناسب است.

بیشترین میزان غلظتی که اسید سولفوریک مجاز است که داشته باشد ۹۸% است. که این ترکیب از جوشاندن تری اکسید گوگرد بدست می آید. اسید سولفوریک هایی که با غلظت های مختلف ۳۲ تا ۳۵ تولید می‌ شوند. در جهت ساخت باطری های اسیدی برای خودرو ها قابل استفاده می باشند اسید سولفوریک ای که با غلظت ۱۰% می باشد و یک اسید سولفوریک رقیق است.

فروش اسید سولفوریک 96 درصد دارای غلظت زیادی است و در صنایع شیمیایی کاربرد زیادی دارد و بیشتر مورد توجه تولیدکنندگان محصولات شیمیایی قرار گرفته است.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید