شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین فروشگاه اسید سولفوریک شفاف

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اسید سولفوریک در شیرین کردن آبنکاتی مهم در تعیین قیمت اسید سولفوریک شفاف

اسید سولفوریک از جمله مواد شیمیایی است که تاریخچه کشف آن به دوران جابربن حیان برمی‌گردد. همچنین کشف این اسید نیز به دست دانشمند ایرانی و مسلمان جابربن حیان انجام شده است. این اسید دارای دامنه کاربردی بسیار وسیعی در صنایع متنوعی می باشد و از آن در بسیاری از کارخانجات و صنایع استفاده بسیار گسترده ای می‌شود. همین کاربرد وسیع موجب شده است تا بهترین فروشگاه های اسید سولفوریک شفاف اقدام به توزیع هر چه بیشتر و روز افزون این اسید نمایند.

بهترین فروشگاه اسید سولفوریک شفاف

کاربرد اسید سولفوریک در شیرین کردن آب

کاربرد اسید سولفوریک در شیرین کردن آب اسید سولفوریک همانطور که قبلا هم ذکر شده در صنایع متفاوت کاربردهای بسیار متنوعی دارد و در طیف بسیار گسترده ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای آن نقش کلیدی و اساسی آن برای شیرین کردن آب آشامیدنی است.

ایران به دلیل داشتن مناطق خشک و کم آب در بسیاری از مناطق دچار مشکل تامین آب شیرین برای مصارف آشامیدنی است. به همین دلیل استفاده از آب شیرین کن ها در بسیاری از مناطق کشور به چشم می خورد.

اسید سولفوریک یک نقش کلیدی و اساسی در ساختار آب شیرین کن های صنعتی و خانگی دارد. آبی که از آب شیرین کن میگذرد و تصفیه و شیرین می‌شود، دارای یون های سنگین و آهک فراوانی است. این یون ها و آهک در داخل آب شیرین کن رسوب می کنند و به مرور زمان آن را خراب میکند.

همچنین پاک کردن و جرم زدایی کردن آب شیرین کن ها به صورت مرتب عملی هزینه‌ بر است و ممکن است حتی به قسمت‌های مهم و قطعات حیاتی آب شیرین کن نیز آسیب وارد نماید. کاربرد اسید سولفوریک در این زمینه بسیار عملی است و این مشکل را حل نموده است. این اسید موجب عدم رسوب گذاری کلسیم کربنات و دیگری یون های سنگین در دستگاه های آب شیرین کن میشود.

نکاتی مهم در تعیین قیمت اسید سولفوریک شفاف

نکاتی مهم در تعیین قیمت اسید سولفوریک شفاف قیمت گذاری اسید سولفوریک بستگی به فاکتورهای متنوعی دارد که یکی از آنها غلظت این اسید می باشد. مراکز تولید این اسید آنرا در غلظت های متنوعی می سازند که هر کدام از این غلظت ها مخصوص صنایع متفاوتی نیز هستند. به عنوان مثال اسید سولفوریک رقیق شده در مقایسه با اسید سولفوریک غلیظ قیمتی متفاوت دارد.

همچنین برند و شرکتی که اسید را تولید می‌کند نیز می‌تواند در قیمت‌گذاری آن موثر باشد. شما می‌توانید اسید سولفوریک شفاف را در هر غلظت و سطح کاربردی که لازم دارید از طریق فروشگاه اینترنتی ما در بهترین کیفیت و عالی ترین قیمت ممکن به صورت غیرحضوری به آسانی و بدون اتلاف زمان و هزینه اضافی خریداری نموده و خرید خود را در کمترین زمان ممکن به وسیله ما تحویل بگیرید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید