شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین فروشنده اسید سولفوریک 96 درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی اسید سولفوریک از نظر درصد خلوصمرکز واردات اسید سولفوریک 96 درصد

اسید سولفوریک 96 درصد معرف یک ماده کشنده و سمی است ولی بدون آن تعداد زیادی از داروهای دارویی، کودها، محصولات شیمیایی و ابزارهای تصفیه فرآورده های نفتی وجود ندارد. این ماده چسبناک است که بدون بو و بی رنگ است. بدون در نظر گرفتن نسبت با آب به راحتی ارتباط برقرار می کند. به دلیل کاربرد گسترده در بسیاری از مناطق، خون شیمی نامیده می شود. ما بهترین فروشنده اسید سولفوریک 96 درصد هستیم.

بهترین فروشنده اسید سولفوریک 96 درصد

بررسی اسید سولفوریک از نظر درصد خلوص

بررسی اسید سولفوریک از نظر درصد خلوص اسید سولفوریک اصل خاصیت قوی دارد و یک ماده اکسید کننده قوی محسوب می شود. از آنجا که در هر مول SO3 یک مول H2O وجود دارد، معمولاً از آن به عنوان مونوهیدرات یاد می شود. نمک های اسیدی (بی سولفات ها) و متوسط ​​(سولفات ها) را تشکیل می دهد. برای تقویت عمل و تبدیل اسید به یک ماده دو پایه، در نتیجه آن دو اتم هیدروژن دریافت خواهد کرد، تعامل با یک محلول آبی مورد نیاز است. و هنگام واکنش با آب ساده در حجم زیاد، گرما آزاد می شود.

خاصیت اصلی H2SO4 رطوبت بینی است، بنابراین اغلب از آن برای جذب رطوبت هوا استفاده می شود. در طی این فرآیند گرما نیز تولید می شود. نقطه جوش به درجه اشباع بستگی دارد. در غلظت 98٪، حداکثر 330 درجه سانتیگراد رسیده و تجزیه به H2O و SO3 اتفاق می افتد. نقطه ذوب – 10.38 درجه سانتیگراد، تراکم – 1.84 گرم در سانتی متر مکعب.

حالت مایع بر نحوه تغییر سایر عناصر در اثر تعامل با آنها تأثیر می گذارد. تمام فلزات در محدوده فعالیت الکتروشیمیایی، از جمله نقره، با غلظت 100٪ قابل اکسید هستند. H2SO4 رقیق شده، کلیه فلزات موجود در محدوده فعالیت الکتروشیمیایی سمت چپ هیدروژن را اکسید می کند، اما پلاتین و طلا در این لیست قرار ندارند. اسید سولفوریک قوی هنگام تعامل با ترکیبات آلی و غیر فلزات، تغییراتی مشاهده می شود که نتیجه آن تبدیل برخی از آنها به کربن است. H2SO4 قادر به حل شدن SO3 و تشکیل اولئوم است. طبقه بندی H2SO4 بالای 40٪ غلیظ گفته می شود.

مرکز واردات اسید سولفوریک 96 درصد

مرکز واردات اسید سولفوریک 96 درصد مجموعه ما بزرگترین مرکز واردات اسید سولفوریک 96 درصد در ایران می باشد. برای تبدیل مخلوط غلیظ به مخلوط رقیق، مایعات سنگین تر باید با H2O مخلوط شوند. مهم است که اسید را با احتیاط به آب اضافه کنید. اگر برعکس عمل کنید، پاشش های جوش و سم شناسی ایجاد می شود. فن آوری های تولید هنگامی که افراد تازه شروع به پردازش روغن ویتریول به تنهایی کردند، مقیاس مصرف آن از ده ها لیتر تجاوز نکرد. در حال حاضر، بنگاههای صنعتی سالانه چندین میلیون تن از این محصول را تولید و مصرف می كنند.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید