شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برترین فروشنده اسید سولفوریک خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اسید سولفوریک در صنعت رنگ سازیعرضه کنندگان بی واسطه اسید سولفوریک خشک

اسید سولفوریک خشک، با فرمول شیمیایی H2SO4، یک مایع زرد چسبناک بسیار خورنده است که در مقیاس وسیعی در جهان صنعتی استفاده می شود. به دلیل تشکیل اتمی، به اسید تتراکسوسولفوریک یا تتراکسو سولفات هیدروژن نیز معروف است. H2SO4 محلول در آب است و علاوه بر این که به عنوان یک اسید عمل می کند، عمدتا کم آب و اکسید کننده است. با توجه به قدرت کم آبی زیادی که دارد، قادر به کربن سازی مواد آلی است و در صورت مخلوط شدن با آب، گرمای زیادی از خود ساطع می کند.

برترین فروشنده اسید سولفوریک خشک

کاربرد اسید سولفوریک در صنعت رنگ سازی

کاربرد اسید سولفوریک در صنعت رنگ سازی این ماده شیمیایی باید با احتیاط کامل کنترل شود، فقط با دستان متخصص. این یک ترکیب بسیار واکنش پذیر است و برای مصارف مستقیم داخلی نیست (به استثنای درج در فرمولاسیون برخی از محصولات تمیز کننده، همانطور که خواهیم دید)، اما از خواص آن به طور معمول برای فرآوری سایر محصولات در صنایع مختلف استفاده می شود.

اینها عمده ترین کاربردهایی است که اسید اسید سولفوریک رقیق در صنایع مختلف دارد، یا به عنوان ماده اولیه غیرمستقیم یا به عنوان بخشی از محصول نهایی. از اسید تتراکسوسولفوریک یا اسید سولفوریک به طور عمده (تا 60٪) در تولید کودهای غیر آلی استفاده می شود. آنچه انجام شده است استفاده از مقدار زیادی از این ماده برای تولید ترکیب اسید فسفریک است که برای ایجاد کودهایی متفاوت به کار می رود.

کاربرد اسید سولفوریک در صنعت رنگ سازی بسیار است. از اسید سولفوریک در صنعت تصفیه روغن نیز استفاده می شود. به طور عمده، این ماده به عنوان ماده اولیه برای تصفیه، الكیلاسیون و تصفیه روغن خام استفاده می شود. این به عنوان یک محصول عمدتا کاتالیزور برای تسهیل واکنش مفید در فرآیندهای مختلف شیمیایی آلی و پتروشیمی، دستیابی به نیتراتاسیون، کم آبی و چگالش استفاده می شود.

اسید سولفوریک همچنین در صنایع شیمیایی غیرآلی کاربرد گسترده ای دارد و بخشی از اجزای ایجاد رنگیزه های اکسید تیتانیوم، اسید کلریدریک و اسید هیدروفلوئوریک است. اسید نیتریک، اسید فسفریک و بسیاری دیگر از اجزای پرکاربرد نیز می توانند تولید شوند.

در صنعت تمیز کردن، دوزهای کمی از این ماده را می توان یافت که مستقیماً در فرمول های شوینده ها و پاک کننده های تخلیه اضافه می شود: در مورد شوینده ها، به لطف فرآیند سولفوناسیون آلی، برای ساخت آن استفاده می شود.

عرضه کنندگان بی واسطه اسید سولفوریک خشک

عرضه کنندگان بی واسطه اسید سولفوریک خشک مجموعه ما از برترین عرضه کنندگان بی واسطه اسید سولفوریک خشک در ایران است. در صنعت تصفیه فلزات، اسید سولفوریک نیز متحد بزرگی است. هنگامی که در معرض دمای بالا (نقطه جوش 337 درجه سانتیگراد) قرار دارد، قادر است هر فلز را به سرعت اکسید کند (به استثنای فلزات نجیب مانند طلا یا پلاتین). این ماده در مواردی که به ترشی معروف است استفاده می شود: از بین بردن ناخالصی ها، زنگ زدگی یا آهک از سطح. این نیز یک فرآیند حیاتی در ساخت فولاد است، اگرچه اکنون به جای نتایج ترشی سریعتر و کارآمد تر (علی رغم اینکه قیمت بالاتری دارد) از اسید کلریدریک بیشتر استفاده می شود.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید