شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برترین صادرکننده اسید سولفوریک رنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سولفوریک اسید در تولید اسید فسفریکفروشندگان ویژه اسید سولفوریک رنگ

اسید سولفوریک محلولی شیمیایی و بدون رنگ است که برخلاف ظاهر ساده آن در تهیه انواع مختلف محصولات می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این اسید بر اساس نوع محصولی که در تولید آن دخالت دارد به همان نام نیز شناخته می شود اسید سولفوریک رنگ از جمله انواع این محصول است که توسط برترین صادر کننده آن به دیگر کشورها نیز ارسال می ‌شود و از مشتریان دایمی خوبی در بازارهای خارجی برخوردار است. این صادر کننده می تواند بهترین این محصول ایرانی را در اختیار آنها قرار دهد و به دلیل بالا بودن نرخ ارزهای خارجی سود مناسبی نیز به دست آورد.

برترین صادرکننده اسید سولفوریک رنگ

کاربرد سولفوریک اسید در تولید اسید فسفریک

کاربرد سولفوریک اسید در تولید اسید فسفریک

سولفوریک اسید بیشترین نقش و کاربرد را در تهیه کودهای شیمیایی فسفات دارد. برای تولید این کود ها باید سولفوریک اسید به اسید فسفریک تبدیل شود تا این محصول بتواند طی فرآیندهای خاص به کودهای شیمیایی تبدیل گردد.

سولفوریک اسید به دو روش کوره ای و مرطوب می تواند به اسید فسفریک تبدیل شود. در هر دو روش سولفوریک اسید ماده اولیه برای انجام واکنش می باشد. طی این واکنش ها از اسید سولفوریک انواع مختلف کود شیمیایی از قبیل کود سولفات آمونیوم و سوپر فسفات ساده تولید می شود که در صنعت کشاورزی از کاربرد بسیار فراوانی برای افزایش رشد و بازدهی گیاهان و درختان برخوردار است به همین دلیل هم حدود ۶۰ درصد اسید سولفوریک تولیدی در جهان به مصرف تولید کودهای شیمیایی کشاورزی می ‌رسد.

از میان دو روش مرطوب و کوره ای فرآیند مرطوب بیشترین حجم تولید اسید سولفوریک اسید را به خود اختصاص داده است و نیاز به انواع کودهای شیمیایی به طور غیرمستقیم تولید اسید سولفوریک را در سطح جهان بالا برده است.

فروشندگان ویژه اسید سولفوریک رنگ

فروشندگان ویژه اسید سولفوریک رنگ اسید سولفوریک رنگ به عنوان یک اسید سولفوریک قوی توسط فروشندگان ویژه این محصول در کشور ارائه می شود. در میان انواع این محصول اسید سولفوریک شیراز از کیفیت بالاتری برخوردار است و می ‌تواند سطح وسیع تری از نیاز داخلی به این اسید را برآورده نماید.

فروشندگان ویژه این اسید از طریق همین وب سایت می توانند محصول خود را به خریداران عمده ارائه کنند. سفارش به این شیوه بسیار راحت و کم هزینه است و به دلیل نبود واسطه ها و عدم نیاز به مراجعه حضوری از اتلاف هزینه ها به مقدار قابل توجهی جلوگیری می شود و صرفه جویی زیادی در هزینه ها انجام می گیرد.

ارتباط با این فروشندگان جهت خرید اسید سولفوریک صادراتی نیزه امکان‌پذیر است تا به این شکل بتوان این محصول را با قیمت بسیار ارزان تهیه و به قصد صادرات به دیگر کشورها در ظرف های مخصوص حمل این اسید سولفوریک خریداری کرد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مدیریت فروش داخلی : 09128921407

بازرگانی و صادرات : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

شرکت آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات انواع مواد شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید